Altunizade Bioenerji

Altunizade Bioenerji

Altunizade bioenerji, evrenden gelen kozmik enerjinin insan sağlığı üzerinde uygulanmasını ifade ediyor. Altunizade bioenerji, çakra ve aura kavramları ile iç içe bir kavramdır. Aura, içerisinde bedenimizin bulunduğu, gözle görülmeyen koruma alanıdır. Çakra ise bioenerjinin geçiş alanı olarak biliniyor. Çakralarımız kapalı olduğunda içeri pozitif enerji giremez ve auramızda bozulmalar, renk değişimleri meydana gelir. Terapistler sayesinde bioenerji ile insan vücudunda bulunan negatif enerjinin vücuttan uzaklaşması sağlanıyor.

İnsanlar pek çok sıkıntı ve hastalığa sahiptir. Bioenerji pek çok sağlık sorunlarında tercih edilen bir uygulamadır. Baş ağrısı, migren, kısmi felç, tümör, psikolojik rahatsızlıklar, panik atak ve depresyon gibi hastalıklara şifa veren bir yöntemdir. Sağlıklı bir insan bedeninde negatif enerji olması beklenmez. Negatif enerji, ruhsal sağlığı olumsuz etkileyebilmektedir. Altunizade bioenerji seansları, yanlış enerji akımlarının ve negatif enerjinin vücuttan uzaklaşmasını engeller ve vücudun normale dönmesini sağlar. Çakralardaki tıkanıklık açılır ve aura dengesi düzenlenir. Böylece sağlıklı ve olumlu enerjinin vücuda girmesi sağlanır. Dünyanın pek çok ülkesinde uygulanan bioenerji bu nedenle ruhsal sorunların birçoğu üzerinde olumlu etki meydana getirir.

Altunizade Bioenerji Seansı Nedir? Ne Kadar Sürer?

Altunizade bioenerji seansı, kişinin çakralarının açılması ve ona enerji aktarımının yapılması için ayrılan süredir. Bu seanslar kişiden kişiye farklılık gösterir. Genellikle uzun tutulan seanslardan olumlu sonuçlar daha net alınabilir. Sürecin iyi değerlendirilmesi için tüm çakralar ve meridyenlerin açılıp enerji ile doldurulması gerekir. Böylece süreç daha kolay atlatılabilmektedir. Terapide enerji düzeyi çok yüksek ve kaliteli olmalıdır. Çünkü bu bir süreçtir. Sürecin hem verimli hem de kolay geçilmesi için vücudun enerji kanallarının doğru ve yüksek enerji ile doldurulması, süreç boyunca kişiye destek olunması gerekir.

Bioenerji Nedir?

Yaşam enerjisi olarak da adlandırılan bioenerji, özel ölçüm cihazları ile ölçülebilir. Bu terapi sayesinde bedene bioenerjik frekanslar gönderiliyor ve bedenin dengesini bulması, sorunların aşılması sağlanıyor. Dünyanın pek çok ülkesinde tıp literatüründe yer alan bu terapi ile kalp damar rahatsızlıkları, migren, depresyon ve prostat gibi hastalıklar tedavi edilebiliyor.
Bioenerjinin vücuda etki etmesi için öncelikle vücudun çakraları açılıyor, dengeleniyor ve temizleniyor. Bu aşama sonrasında kişide ağrılar varsa zamanla kaybolur, gün geçtikçe kişi kendini iyi hissetmeye başlar. Görme ve duyma iyi duruma gelir, uyku düzene girer ve iyileşme haliyle son bulur.

Çakralar Bioenerji Üzerinde Ne Kadar Etkilidir?

İnsan vücudundaki enerji ve yaşam gücü çakradır. Çakralar aslında küçük enerji girdaplarında dönen bir çarka benzetilebilir. Her çakra bir organ, duygu ve fonksiyonlardan sorumludur. Bu yüzden hayatımızı direk olarak etkilerler. Omurgamızı geniş bir enerji yolu olarak düşünürsek çakralarımızın o yol boyunca dizildiğini görebiliriz. Çünkü omurilik vücuttaki sinyalleri her bölgeye yansıtır. Çakralar da öyledir duygulardan düşüncelere, organlardan dokulara kadar vücudun her bölgesiyle ilgilidir.

İstanbul Bioenerji Uzmanı

Eğer sizde kendiniz sıkışmış, bunalmış ve bir dejenerasyona ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız tek yapmanız gereken İstanbul bioenerji uzmanı ile iletişime geçerek randevu almaktır. Bioenerji merkezimiz İstanbul Beylikdüzü’nde olup kurumumuza gelememeniz durumunda online bioenerji seansları ile çok düşük ücretler ile bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Üsküdar Bioenerji Uzmanı

Sizde her insanın başına gelebileceği gibi kendinizi bunalmış hissediyor ve bir yenilenmeye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız tek yapmanız gereken Üsküdar bioenerji uzmanı ile iletişime geçmektir. Bioenerji merkezimiz İstanbul Beylikdüzü’nde olup kurumumuza gelememeniz durumunda online bioenerji seansları ile düşük ücretler karşılığında bu hizmetten faydalanabilirsiniz.Bir cevap yazın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM