Ankara Aşk Analizi Hizmetleri

Ankara Aşk Analizi Hizmetleri

“Bir kimseye ya da bir nesneye karşı duyulan aşırı bağlılık duygusu” olarak tanımladığımız aşk kavramı, birçok muammayı da peşinde getirmektedir. İnsanlar aklındaki bu sorulara cevap bulmak veya en azından fikir sahibi olmak adına aşk analizi uzmanlarına başvurmaktadırlar.

Aşk Analizi Nasıl Yapılır?

Ankara aşk analizi hizmetleri kişilerin isim uyumu, burç uyumu, yıldızlarının tutma uyumu gibi birçok uyuma bakılarak yapılan testlere denir. Bu testler genellikle kısa sorulardan oluşur. Bu testlere verilen cevaplar neticesinde birtakım yorumlar yapılır. Fakat unutulmamalıdır ki bu testin sonuçları kesin doğruları yansıtmamakla birlikte sadece bireyin aklındaki bazı düşüncelerin netleşmesini, fikir sahibi olmasını ve edindiği bilgiler doğrultusunda kendisine bir yol çizmesini sağlamaktadır.

Aşk Analizi İçin Kullanılan Yöntemler

Aşk analizi ile ilgili en çok başvurulan yöntem kişilik testleridir. Bu testler ile kişinin yıldız haritasına bakılır ve hangi burçlarla anlaşabileceği, hangi burçlardan uzak durması gerektiği, aşk ve evlilik zamanları hakkında tahmin yürütülür. Burç uyumu analizi dışında isim uyumu analizi, aşk ölçer, tarot vb. fallar da başvurulan diğer yöntemlerdir. Ankara aşk analizi hizmetleri, bahsedilen bu yöntemlerin sonucundan yola çıkarak yapılan yorumları içermektedir.

Yıldız Haritası Testi

Yıldız haritası, insanın doğduğu anda gökyüzündeki yıldızların konumuna bakılarak ortaya çıkarılan sembolik şemaya verilen addır. Bu şemadan yola çıkılarak insanların kişisel özellikleri, güçlü ve zayıf yönleri belirlenip yorumlanabilmektedir.

İsim Uyumu Analizi

Eski bir gelenek olan ebced hesabı, alfabetik bir sayı sistemini kullanarak, kelimelerin veya cümlelerin sayısal değerini hesaplama ve elde edilen sonuçların yorumlanmasından anlam çıkarma işlemidir. Kimilerine göre ebced hesabı, geleceğimiz hakkında bizlere bilgi vermektedir. Bu noktada çiftler, kendi isimleri arasındaki uyumu ve gelecekleri hakkında bilgi sahibi olmak için bu yönteme başvurmaktadırlar.

Aşk Ölçer

Cam şişede bulunan ısıya duyarlı renkli sıvının, elinizin sıcaklığına göre verdiği tepkilerle ölçüm yapmaya yarayan alete verilen isimdir.

Tarot Falı

Bilinen en eski kehanet yöntemlerinden biridir. İki insan arasındaki ilişki hakkında bilgi almak ve aşk analizinde bulunmak için de kullanılmaktadır.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM