Ankara Çakra Temizliği Hizmetleri

Ankara Çakra Temizliği Hizmetleri

 

Çakra nedir?

 

Çakralar, insan bedeninde bulunan yaşam enerjisini barındıran merkezlerin ismidir. Her çakranın bağlı olduğu bir organ ya da bir vücut kısmı bulunmaktadır. Ana çakraların her bir tanesi omurga hizasında peş peşe dizilmiş durumdadır. Ayrıca her çakrayı simgeleyen bir renk ve salgıladığı bir hormon da bulunur. Bu renklerin her birinin bir anlamı ve vücuda dolayısıyla da ruh sağlığımıza etkileri vardır. Kişilerin sağlıklı ve dengeli çakralara sahip olmaları durumunda vücut da sorunsuz, hastalıksız ve problemsiz çalışır. Böylelikle iç dünyaları da huzurlu ve enerjileri pozitif durumda seyreder. Ancak dengesiz ve sağlıksız çakralara sahip olmak hem vücudun dengesini ve enerjisini hem de kişinin ruh sağlığını derinden sarsabilir. Bu sebepten çakra temizliği yaptırmak oldukça önemlidir.

 

Çakra temizliği nedir?

 

Ankara çakra temizliği hizmetleri, kişinin negatif enerjisinden, olumsuz ruh halinden ve ruhsal ve bedensel sorunlarından arınmasını sağlayan bir süreçten oluşur. Bu süreç zarfında öncelikle evrensel enerjiyi ortaya çıkaran çakraların aktive edilmesi ve açılması sağlanır. Çakra temizliği sürecinin her bir adımında söz konusu çakraların biraz daha aktif hale getirilmesi ve sonunda yüzde yüz oranında başarıya ulaşılması hedeflenmektedir. Bu hedefe ulaşma yolunda en önemli unsur, kişinin uzman rehber yardımıyla bedenini ve zihnini eğiterek bu hedefe yoğunlaşmasıdır. Bu süreç boyunca kişiyi rahatlatacak, motive edecek ve yoğunlaşmasını sağlayacak özel bitkiler, çaylar ve müzikler kullanılabilir.

 

Çakra temizliği neden gerekir?

 

Gündelik hayatın stresi ve koşuşturması içinde kişilerin gerilmesi, kendilerini sıkıntıya sokmaları ve dolaylı yoldan vücutlarına da zarar vermeleri çok sık karşılaşılan bir durumdur. Ayrıca çakraların kötü etkilenmesine neden olan; hava kirliliği, düzensiz ya da yetersiz beslenme, sağlıksız yaşam, bozuk uyku düzeni gibi pek çok unsur da bulunmaktadır.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM