Ankara Parapsikoloji Hizmetleri

Ankara Parapsikoloji Hizmetleri

 

Parapsikoloji nedir?

 

Parapsikoloji, psikolojinin ötesinde kalan ya da psikoloji tarafından çözülemeyen unsurlarla ilgilenen bir araştırma alanıdır. Ortaya ilk çıkışı 1953 yılına rastlar ve Hollanda’da başlar. Yaklaşık yirmi yıl sonrasında Hollanda’dan tüm dünyaya yayılmaya başlamıştır. O yıllardan günümüze değil kullanılan ve başarılı sonuç alınan bir yöntemdir. Parapsikolojiye göre insan yalnızca biyolojik ve fiziksel etmenler altında incelenmez. İnsanın kendini keşfetmesini ve hayatını olduğundan daha iyi bir noktaya taşımasını amaçlar. İnsanın sahip olması mümkün olan olağandışı yetenek ve özellikleri, ruhsal enerji ve gücünün boyutunu inceler.

 

Parapsikoloji nasıl yapılır?

 

Parapsikoloji, kişinin ruhundaki manevi mekanizmaların fark edilmesini, keşfedilmesini ve daha sonrasında da bunları kullanmayı öğrenmesini amaçlar. Bu şekilde telepati, düşünce okuma, zihinsel gelişim ve benzeri olağandışı özelliklere sahip olmayı hedefler. İnsanın olduğu yerden bağımsız olarak dünyada olan pek çok şeyi ve pek çok yeri görebilmesi ve hissedebilmesi durugörü kavramı ile tanımlanmaktadır. Herhangi bir cisme ya da nesneye temas halinde olmadan onu hareket ettirebilmek ya da şeklini değiştirebilmek ise telekinezi olarak adlandırılmaktadır. Bunun olabilmesi yine kişinin zihin gücünü kullanması ve harekete geçirmesi sayesinde olur. Telepati ise düşünce okuma ve bu şekilde iletişim kurabilme olayıdır.

 

Parapsikoloji hizmetleri nelerdir?

Ankara parapsikoloji hizmetleri kapsamında parapsikolojinin içerisinde barındırdığı tüm hizmetler kişilerin arzusuna göre sunulmaktadır. Parapsikoloji kapsamına giren özellik ve yetenekler sayıca çok az insanda bulunmaktadır. Bu sebeple kişinin kendini tek başına eğitmesi ya da tek başına bu yeteneklere sahip olması mümkün olmamaktadır. Parapsikoloji hizmetlerinin içinde kişilerin tüm bu konular hakkında detaylı olarak bilgilendirilmesi ve kafalarındaki tüm soru işaretlerinin giderilmesi olmazsa olmazdır. Bu sayede kişiler almak istedikleri hizmetleri net olarka belirleyebilmekte ve sürecin ilerlemesi bu şekilde sürmektedir.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM