Ankara Reiki Hizmetleri

Ankara Reiki Hizmetleri

 

Reiki nedir?

 

Reiki modern çağda sıkça kullanılan ve rağbet gören bir yöntemdir. Hem iyileştirici bir güce sahiptir hem de kişisel gelişim açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Reiki belli bir ulus ya da ırk gözetmeksizin tüm dünyayı kapsayan evrensel bir hayat gücü enerjisini temel almaktadır. Zihinsel, ruhsal ya bedensel her tür sıkıntı ve problemde kullanılması mümkündür. Ciddi fiziksel hastalıklarda bile destek olarak kullanıldığında oldukça olumlu sonuçlara ulaşılması mümkündür.

 

Reiki ne işe yarar?

 

Reiki, kişilerin enerjisini olumlu anlamda etkileyerek sorunların çözülmesine yardımcı olur. Beden ve zihnin ortak çalışmasını sağlar ve bu şekilde iki unsur arasında etkileşim kurulmuş olur. Bu etkileşim kişinin enerjisini harekete geçirir ve böylelikle beden ve zihin ortak bir çalışma ile mevcut sıkıntının üstüne giderler. Kişilerin sahip oldukları zihinsel problemlerin tümü bedenin enerjisinde yaşanan sıkıntılarla direkt ya da dolaylı olarak bağlantılıdır. Bu sebeple enerjiyi doğru yönlendirmeyi başaran kişiler ruhlarını ve bedenlerini iyileştirmeyi başarırlar. Reiki uygulamak için bedensel güce ya da ciddi bir kuvvete ihtiyaç yoktur. Kişi ihtiyacı olan tüm gücü ve enerjiyi zihniyle sağlar. Bu sebeple herkes tarafından yapılabilir. Ancak doğru sonuç için alanında uzman kişilerden yardım ya da eğitim alınması şarttır.

 

Reiki nasıl yapılır?

Ankara reiki hizmetleri tarafından reiki tedavisi en doğru ve başarıya odaklı şekilde uygulanmaktadır. Herkes reiki yaptırabilir ancak herkes reiki yapamaz. Reiki yapmak için gerçekten bu alanda uzman olmak ve ne yaptığına hakim olmak gerekir. Reiki yaptıracak kişinin de yapılan işleme tamamen odaklanmış ve zihnini bu duruma kilitlemiş olması gerekir. Reiki yapan kişi tarafından el ile yönlendirilir ve enerji aktarımı bu şekilde gerçekleştirilir. Reikiyi tam anlamıyla öğrenmek isteyen kişilerin bu alanda eğitim almaları mümkündür.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM