Ankara Spiritüel Danışmanlık Hizmetleri

Ankara Spiritüel Danışmanlık Hizmetleri

Latince ruh anlamına gelen spiritus sözcüğünden türetilmiş olan spiritüalizm, öte alemcilik olarak ifade edilmektedir. Tinsel olarak da bilinen bu sözcüğün pek çok farklı tanımı yapılmaktadır. Spiritüel, genel olarak, ruhunu huzura kavuşturmayı bilen, iç dünyasında kendisi ile barışık olmayı seçen ve düşünce biçiminde pozitifliği benimsemiş kişiler için kullanılan sıfattır. Spiritüel danışman ise bu alanda hizmet veren kişiye denmektedir.

Spiritüel danışmanlık, kişinin arzu ettiği başarıya mutluluğa, huzura, sağlığa, paraya, kısacası arzu ettiği her duruma ve kaynağa ulaşmasını sağlamaktadır. Tüm bu süreçler gerçekleşirken, kişinin sadece dünya hayatı değil aynı zamanda ruhsal hayat amacına uygun, gelişimine hizmet edecek seçimler yapmasına yardımcı olunmaktadır. Spiritüel danışman sadece özgül hedefler üzerine çalışmamaktadır. Danışanların tüm potansiyelleri ele alınarak, hem ruhlarındaki hem de dünyadaki hayat amaçlarının gerçekleştirilmesinde yardımcı olunmaktadır. Kendini gerçekleştirmek isteyen kişilere rehberlik yapılmaktadır.

Spiritüel Danışmanın Çalışmaları

Hizmetin amacı, bireyin kendi yolunu daha aydınlık görebilmesi, yaşamdaki beden ve ruh ilişkisini dengede tutabilmesidir. Bireyin bu dengeyi sağlayabilmesi içindeki cevheri çıkarabilmesine, iş ve ilişki ile alakalı sorunlarına çözüm odaklı yaklaşabilmesine katkı sağlamaktadır. Spiritüel danışmanın çalışmaları;

  • Bütüncül ön çalışma
  • Çakra bakımı
  • İlişki bakımı gibi konuları içermektedir.

Spiritüel Danışmanlık Eğitimi

Bu eğitime danışmanlık mesleğini yapmak, kendini geliştirmek, meslek sahibi olmak, ailesine, çalışanlarına, iş arkadaşlarına yardım ve hizmet etmek isteyen her birey katılabilmektedir. Spiritüel danışmanlık eğitimi, teorik ve uygulama alanlarında zengin içeriğe sahiptir. Verilen eğitimde;

  • Duygu ve düşünceleri yönetme
  • Sezgisel ve fiziksel tepkilerin ölçülerini saptama
  • Yardım etme
  • Merak uyandırma
  • Olumsuz görünen pek çok şeyi faydaya dönüştürme gibi yetenekler hizmet verilen kişiye kazandırılmaktadır.

Bu tür hizmetler Türkiye ve dünyada günümüzde artmakla beraber, bu alandaki eğitimler de aynı oranda artış göstermektedir. Ankara spiritüel danışmanlık hizmetleri içerisinde, sertifika veren eğitim programları mevcuttur. Bu hizmetten yararlanma imkânı oldukça fazladır.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM