Aşk Analizi Hizmeti

Aşk  nedir sorusuna yanıt olarak farklı ifadeler kullanabiliriz. Bunlar ilahi aşk, sevgiliye duyulan aşk, bir eşyaya veya doğaya duyulan aşk olarak sınıflandırabilir. Genel anlamda aşkın tanımıbir kimseye veya bir şeye karşı duyulan aşırı bağlılık ve sevgi hissidir.

Diğer bir ifade olarak ise iki ayrı cinsin birbirine karşı duydukları bedensel ve ruhsal sevgi anlamına gelir. İki ayrı cinsin birbirine karşı olan bağlanma duygusu ve sevgi anlamına gelmektedir. Âşık olmak kelimesi çift arasında çok sık kullanılan bir cümledir.

Aşk analizi ise kişilerin isim uyumu, burç yorumları, yıldızlarının tutma durumu, ay uyumu gibi gibi birçok uyumun kontrolünün sağlandığı soruları cevaplayarak yapılan testlerdir.

Nerelerde Kullanılır?

Aşkın insan üzerinde olum veya olumsuz çeşitli etkileri olur.Kişi âşık olup olmadığını nasıl anlar?Aşk, bir insan üzerinde fiziksel ve ruhsal olarak etkileyecek olgular bulur. Bu nedenle bir kişiye âşık olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Aşk belirtileri arasında daha çok uykusuzluk, kalp çarpıntısı, iştahsızlık, ağlama ya da gülme, el terlemesi gibi etkiler görülebilir. Bu nedenle kendine duyduğu his bağlamında bazı testler yapar.

İlk ve çokça tercih edilen tür ise burç uyumlarıdır. Örneğin; Yay burcunun uyumu hangi burcalar ile uyumlu olup olmaması karar etkenidir. Bir diğer örnek ise aşk fallarıdır. Kahve fakında veya el falında yapılan yorumlar bir tür aşk analizidir. İnanç batıl olarak adlandırılsa da inanı çok ve çokça tercih edilmektedir. Diğer bir deyişle kişi his ettiği aşk duygusunun da verdiği etkilerle gerçekleştireceği aşkı test ederek sağlamlığını kontrol etmektir buna örnek olarak akıllara şöyle bir soru gelebilir.

‘Birlikte olduğunuz insana karşı hissettiğiniz duygular gerçek mi yoksa geçici bir duygu mu sorusu akıla düşer ’. Kişi kendi düşüncelerini netleştirmek için çeşitli yollara başvurur. Bu konuda en çok rağbet gören çeşitli aşk analizleri olarak bilinir. Aşk testleri kendi içinde de farklılık gösterir ve çok çeşitlilik içerir.

Aşk analizleri genelde kısa test sorularından oluşur. Yapılan testin sonucu kesinlik göstermemekle birlikte kişinin bazı düşüncelerini netleştirmesini sağlayabilir. Aşk analizlerinde diğer bir seçim kişinin yıldız haritasına bakarak, hangi burçlarla anlaşabileceği, hangi burçtan biri ile evlenmesinin daha yüksek ihtimal olduğu ve hangi burçlardan, hangi tip kişilerden uzak durulması gerektiği, olası bir aşk ve evlilik zamanları nedir, nasıl bir âşık olduğu, nasıl bir aşk istediği, nasıl bir eş aradığı?  Gibi soruların cevapları buluna bilecektir. Ayrıca iki kişinin haritasının karşılaştırılması ile kişilerin aşk ve ilişki raporu detayıyla ortaya konabilir.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM