Aura Çalışmaları Nasıl Yapılır?

Yaşadığımız evrende her bir maddenin farklı enerjisi vardır. Aura da hem insanlar hem de diğer enerji alanlarını saran bir enerji katmanı olarak karşımıza çıkar. Çakralar da bu auraların üzerinde bulunur. İnsanın pozitif yaşamı için son derece önemli olduğunu söyleyebileceğimiz aura, dışarıdan gelebilecek negatif enerjilerden de kişiyi koruyacağı için daha dengeli ve huzurlu bir hayat sağlar.

Güçsüz aurası olan bir bireyin fiziksel ve ruhsal hastalıklara yatkınlığı da daha yüksek olacaktır. Semyon Kirlian isimli Rus deneycisi tarafından kanıtlanan Kirlian fotoğraf tekniği ile, auranın etkisi kanıtlanmıştır. Aura aslında üçüncü gözü açık olan insanlar tarafından algılanabilir. Ancak her bireyin yapacağı çalışmalarla aurasını görebilmesi mümkündür.

Aura Görme Yöntemi Nelerdir?

Aura görmek için herkesin bahsettiği 4 adımdan bahsedebiliriz. Bunlar:

  • Hafif ışıklı bir ortamda bulunmak
  • Gözleri belirli bir alana odaklamak yerine genel olarak bütüne bakmak
  • Beyni alfa ritmine getiriyor olmak
  • Her gün bu çalışmaları düzenli olarak yapmak

Loş bir ortamdan olmak ve gözleri belirli bir alana odaklamak yerien bütüne odaklanmak kolaylıkla yapabileceğiniz adımlar olsa da beyni alfa ritmine getirmek herkesin bildiği bir çalışma değildir.  Beyni alfa durumuna getirmek için bir süre meditasyon yapabilirsiniz. Aura açmak için gerekli olan bu çalışma sizin gevşemenizi ve rahatlamanızı sağlayacaktır. Bu çalışmayı ilk kez yapanların nefesine odaklanması ve başka hiçbir şey düşünmemesi gerekir.

Aura Katmanları Nelerdir?

Aura temelde 4 katmandan oluşmaktadır. Bunlar ruhsal katman, zihinsel katman, eterik katman ve duygusal katmandır. Duygusal katman anlık hisleri astral bedeni kullanarak dışa vermek içindir. Duygusal sağlığı güçlü olan bireylerin bu katmanı parlaktır. Zihinsel katman evrensel gerçekliği yakalamak için önemildir. Ayrıca insandaki enerji problemlerine de bu katman neden olabilir.

Ruhsal ya da bir diğer adıyla spritüel katman yayılım alanı geniş olan ve enerjisini üst benlikten alan bir katmandır. Çakraların düzgün çalışması sonucu ruhsal katman daha parlak olabilir. Son olarak eterik beden olarak tanımlayabileceğimiz bedende de çakralar vardır ve enerjiyi bedene bu çakralar taşır.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM