Bereket Ritüeli Hizmeti

Kişinin hayatında daha çok istediği veya elinde var olan değerli veya değerli gördüğü maddi ve manevi istek olarak her şeyin olması için yapılan bir tür Bereket Ritüeli’dir.

 Bereket Ritüelleri Nelerdir?

  • 19 Başak Bereket Ritüeli

Bereketsembolü olan kurumuş 19 başağın bir araya gelmesi için ip ile bağlanılmalı. Bağlanılan ipin ucundan keserek cüzdanınıza koyularak başakları 7 gece ev ya da ofisteki bereket köşenize asın ya da bir köşeye koyulmalıdır. 8. Gün sabahı bu başakları şanı, ünü ,malı, bereketi bol olan kişilere dağıtılması ile gerçekleşir.

  • Kristal Bereket Suyu

Yeni alınan akik veya beyaz kuvars kristalinizi bir gece boyunca toprakta bekleterek, ertesi gün avucunuza alıp bereket, iş, ev ,kariyer ile ilgili her ne isteniliyor ise dilenilmelidir. Bun istekler taşları kodlanarak gerekli imgeleme gerçekleştirilecektir. Olumların ardından gece yastık altın da bu taşlar ile birlikte uyunmalıdır.

  • Bereket Kesesi

Kristal kaseye çörek otu, yeşim taşını, akik taşını, pirinci ekleyin ve üzerine defni defne yaprakları ile sarıp veya üzerine serpilir. Güç için bir tutam karabiber biraz da oluşma enerjisi katmak için karanfil koyulmalıdır. Mor ince bir ipe bu uygulamadan ne diliyor iseniz düşünerek sonsuzluğu anlatan sekiz adet düğüm atınılmalı. İp de muhakkak kesenin içinde kalacak şekildeyken son olarak ise tarçın çubuğu eklenilmelidir. Bu uygulamanın tam yanında saksıda bir çiçek alınıp koyulmalıdır ve ipin ucu ise çok minik kesilip çiçeğin olduğu toprağına gömülmelidir. Çiçeğin solmaması için dikkatli olarak özen gösterilmesi gereken bir ritüel.

  • Bereket Yastığı

Yeni alınan yastığın içine defne yaprağı, kurumuş gül yaprağı, kişniş tohumu ve demir parayı bir kumaşın içine koyulmalıdır. Bu kapalı olan kumaşı, yastığın içine doğru yerleştirin ve yastık  ile en az 21 gün boyunca uyunmalıdır. Rüyada gelen mesajları muhakkak günlüğünüze veya bir başka yere not edin.  Dilekler gerçekleşince keseyi toprağa gömmeyi unutmayın.

  • Bolluk Karışımı

Adaçayı yaprağını, ıhlamur yaprağını, demir para , kehribar taşı ve karafil parçalarını altın rengindeki ipek bir keseye koyarak, kesenin ağzı açılınca niyet edilir. Ve pencere veya balkona koyulur. Dışarda olan bolluk bereket içeri getirmesi için.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM