Blokaj Temizleme Nedir ve Nasıl Yapılır?

İnsan bedeni fiziksel olandan çok öte bir enerjiye sahiptir ve muhteşem bir organizmadır. Yaşam aslında özün yaşamıdır ve bedenin hayatı biliçli olarak yaşamak demektir. Derin bir öze ve bilince sahip olan insanlar içerisinde daha sağlıklı bir yaşam enerjisine de sahiptir. Beden zihin oyunlarından bağımsız olarak çalışan bir yapıdır ve bilgedir. Blokaj temizleme çalışması da bedenin geçmişini kullanarak travmaları ve izleri silmek anlamına gelir.

Blokaj temizliği beden üzerindeki izleri takip ederek bilinç bölgelerindeki enerji temizliğini de yapar. Temizlediği bölgelerin yeniden programlanmasına da blokaj temizliği denmektedir. Kısaca bir enerji çalışması olduğunu söyleyebileceğimiz bu blokaj temizliği pek çok farklı problem için kullanılabilir.

Blokaj Temizliğinin Kullanıldığı Alanlar Nelerdir?

  • Psikolojik problemlerin giderilmesi
  • İş ya da kişisel sorunların çözüme ulaşması
  • İnsanlarla iletişim kurmakta sorun yaşayanların ve iletişim eksikliği olanların daha sağlıklı bir etkileşim içerisine girebilmesinin sağlanması
  • Kronikleşen sağlık problemleri için
  • Sebebi bilinmeyen ağrılar için
  • Endişe ve kaygı gibi nedeni bilinmeyen huzursuz eden problemler için

Blokaj Temizliği Birebir Yapılır mı?

Birebir blokaj temizliği genel blokaj temizliğine göre daha çok tercih edilen bir yöntemdir. Geçmişten gelen enerjinize göre hareket edilen bu çalışmalarda psikolojik durumunuz da etkili rol oynar. Bilinen kalıpların dışına çıkarak daha rahat nefes almanızı sağlayacak olan bu çalışmaların etkilerini de kısa zamanda hayatınızda görebileceksiniz.

Randevu alarak gidebileceğiniz blokaj temizliği çalışmaları ortalama 5-7 çalışma arasında oluyor. Kısır döngüye sahip olan problemlerin giderilmesi için kişinin birebir dinlenmesinin önemi büyük olduğu için ilişkilerde çözüme kavuşmak daha kolay oluyor. Genel blokaj temizliğine de katılabiliyor ya da olaylara bakış açınızı değiştirebilecek çalışmalar içerisinde bulunabiliyorsunuz. Ruh halinizdeki olumlu değişimi çok kısa süre içerisinde farkedebileceğiniz bu değişimler sayesinde hayata çok daha olumlu yaklaşırken farklı fiziksel ve ruhsal problemlerinizden de kurtulmuş oluyorsunuz. Sizi engelleyen, sizi durduran ve öfke duyduğunuz şeyleri engelleyebilecek olan blokaj temizliği kendinizle ilgili olumlu düşünceler duymanıza neden olacağı için kendinizle barışık olmanızı da sağlayacak ve güveninizi arttıracaktır.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM