İş Yeri Açma Ritüeli Hizmeti

Parayı çeken bir ritüeldir. Yıllardır birçok toplum tarafından uygulanmış inanç ile birleştirilerek uygulan bir ritüel çeşididir. Ritüellerin toplumlara eskiden beri kalmış olmasının nedeni saygı duyulan yaptırım gücünü alışkanlıklar, davranışlar ve töre olarak bilinmektedir.

Yeni bir iş için yapabilecek basit ama bir o kadar kolay zihinsel bir ritüeldir. Diyelim ki yeni bir iş kurmak, iş bulmak ya da var olan bir işi için ek olarak başka bir işte çalışmak istenmesi için 3 seçenekten birinin seçilmesi ile yapılan uygulamaları gerçekleştirile bilinir. Bu üç seçenek;

  • Kendi işinin sahibi olmak,
  • Mevcut olan bir işte çalışmak,
  • Çalışan bir kimseleri yöneten kişi olmak.

İşyeri Açma Ritüelleri Nasıl Yapılır?

Hangi seçeneği seçtiğinize bağlı olarakfrekansınız ona göre bir enerji sağlayacaktır. Kara verdiğiniz iş ile ilgili olarak bir hayal düşünün ve durumu canlandırın böylece işyeri açma ritüeligereçkleştirirsiniz. Örneğin; hayalinizde kurduğunuz bir ofisin veya  fabrikanın sahibi olmak gibi bir hayaliniz var ve ofisin içinde koltuklar, duvardaki resimler, tablolar, masalar, sandalyeler, dosyalar, telefon gibi türlü türlü öğeleri hayalinize yerleştirin. Hayalinizde gerçekten varmışçasına bu durumu hayal edin. Hayal gücünüzü kullanırken mümkün olan varlığını bildiğiniz tüm duygularınız ile bu hayali düşünün.

Aşırı hayalci olabilirsiniz kendiniz sıkmayın yaratıcılığını, isteğinizi zorlayın, bu kadarı zaten olmaz demeden hayalinizi sınırsızca görerek, dışardan gelen sesleri duyarak, eşyalarınıza dokunarak, yaşayın ve hissedin. Şimdiden varmışçasına zaten olmuş gibi düşünün ve frekansa yavaş yavaş mesaj göndererek adapte olma durumu gerçekleşecektir.

Ritüel Sırasında Gerekli Olanlar Nelerdir?

  • İnanın,

Unutmayın, inanmadığınız bir şeyi yaşayamazsınız. Hayalini kurduğunuz işe yani hayalinize inanın ve isteyin.

  • Sabredin,

Sabırlı bir şekilde bekleyin. Çünkü sabırsızlık kaybetmenin bir göstergesidir ve bir frekansın oluşması uzun zamanlar alabilir.

  • Arzulayın,

Arzunuz, isteğiniz her ne ise ve ne kadar büyükse hedefiniz de o denli olarak daha çabuk yetişir. Eğer kendinizi sıkamadan mevcut olan işte çalışan olarak hayaliniz varsa o işin detaylarını etraflıca öğrenin, o insanların frekans derecesini iyi tanımlayın.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM