İstanbul Aşk Ritüeli Hizmetleri

İstanbul Aşk Ritüeli Hizmetleri

Ayın gücü, okyanus gelgitleri ve kadınların aylık döngüleri üzerinde kontrol sağlar. Dünyanın her yerinde farklı kültürler boyunca insanlar hayatlarını ayın evrelerine göre planladılar. Belirli ay fazları sırasında ritüelleri uygulayarak, bu gücü kullanabilirsiniz.

Yeni Ay Ritüeli Nedir?

Ay ritüelleri, hedefinize ulaşmak için ayın gücünden yararlanan belirli ay fazları sırasında gerçekleştirilen ritüellerdir. En güçlü ay fazları yeni ay ve dolunay.

Yeni ay yeni başlangıçlar için güçlü bir zamandır. Yeni romantik ilişkiler, yeni iş fırsatları, yeni sağlıklı alışkanlıklar ve her türlü yeni başlangıcı için değişen gidişat ile ilgili ritüeller özellikle bu dönemde etkili olacaktır.

Bu ritüeli gerçekleştirirken bir çeşit tılsım var. Bir kristal, bir ay kolye veya herhangi bir türden bir halka olabilir. Bu nesneyi önümüzdeki 30 gün boyunca saklayın ve yeni sağlıklı alışkanlığınızı takip ettiğinizde ne kadar iyi hissettiğinizi size hatırlatalım.

Yeni Ay Ritüeli İçin Hazırlanın

İhtiyacınız olan şey yapmak istediğiniz ritüele göre değişecektir, ancak genellikle bu adımlar sizi doğru zihinsel alana götürecek ve okumanız gereken fiziksel nesneleri hazırlayacaktır:

[*] Rahatlamak ve ritüel için hazırlamak için bir tuz banyosu yapın. Ne tür bir değişim yapacağınıza bağlı olarak banyonuza otlar eklemek isteyebilirsiniz.

[*] Sage, daha önce tuttuğunuz enerjiyi ve ritüeliniz için hazırladığınız alanı temizler.

[*] Güvende ve rahat hissettiğiniz ritüeli gerçekleştirmek için özel bir alanınız olduğundan emin olun. Ritüelleri tek başına ya da bir grupla gerçekleştirebilirsiniz, ancak tek başına performans gösteriyorsanız, bunu yapmak için özel bir alanınız olmalıdır. Özel bir açık alanınız varsa, ritüelinizi dışarıda yapabilirsiniz, ancak içeride gayet iyi.

[*] Gürültü yapan bir şeyin (iPhone, sabit hat, bilgisayar, televizyon, hava durumu cihazı) kapalı olduğundan emin olun ve evcil hayvanlarınızı odadan uzak tutun, böylece dikkatiniz dağılmasın.

[*] İsterseniz kendinizi rahat ettirin ve müzik yapın (usulca).

[*] Ritüeliniz için ihtiyacınız olan eşyaları toplayın. Bu ritüeli daha yakından anlamak adına İstanbul aşk ritüeli hizmetleri sizlere yardımcı olabilir.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM