İstanbul Çakra temizliği hizmetleri

İstanbul Çakra temizliği hizmetleri

Vücudumuzdaki enerji, yaşam gücü, hayat enerjisi merkezlerine Çakra denilmektedir. Sanskritçe döngü, girdap anlamına gelmekte olan çakra, vücudumuzda yer alan 7 farklı kısımda ki enerji bölgelerimizdir. Gökkuşağının 7 rengi ile sembolize edilmektedir ve psikospiritüel ana bağlantı noktalarımızdır.
Vücudumuzda her Çakra bir organdan sorumlu olmaktadır. Örneğin sakral çakra temizliği alt karın bölgemizde yapacağımız çakra açma işlemini temsil etmektedir. Çakralarımızın duygularımız ve dış dünyaya ait fonksiyonları bulunmaktadır. Yani çakraların son derece karmaşık görevleri mevcuttur ve hayatımızı direkt olarak etkilemektedirler. Bazı dönemlerde tıpkı ev temizliği gibi çakra temizliği de yapmamız gerekmektedir.

İstanbul Çakra temizliği nasıl yapılır

Vücudumuzda ki çakralar bedenimizde kapakçık görevi üstlenerek, vücut, zihin ve ruh arasındaki dengeyi ayarlamakta ve enerjinin içeriye ya da dışarıya akışını düzenlemektedirler. Ruhumuzu ve bedenimizi arındırmak için çakra temizliği yapıyoruz peki çakra temizliği nasıl yapılır? Çok kısa olarak reiki çakra temizliği konusunu anlatacağız.

  1. Kendimize sakin ve sessiz bir ortamda yaklaşık olarak 15 20 dakika ayırıyoruz.
  2. Rahat bir yere dik bir şekilde oturuyoruz.
  3. Niyet ediyoruz. Örneğin, çakraları dengeleyerek, tüm enerji merkezimizi dengeliyoruz, diyoruz.
  4. Derin nefes alıyoruz, bir saniye durup yavaşça veriyoruz. Alınan her nefesin ciğerlerimize ve kalp çakramıza ışık doldurduğunu düşünüyoruz.
  5. Şimdi istediğimiz bir renk ışığını seçiyoruz.
  6. Zihin gözümüzle taç çakramıza (beyin bölgesi) bakıyoruz. Çakranın bulunduğu yerde ki organların canlandığını düşünüyoruz.
  7. Ve tüm çakra bölgelerimize bunu yapıyoruz.
  8. Kalbimize gidiyoruz ve oradan kırmızı bir kablo çıktığını dünyanın merkezine gittiğini hissediyoruz.
  9. Daha sonra kalbimizden yine bir kablonun gökyüzüne Tanrının kalbine gittiğini görüyoruz.
  10. Ve son olarak yavaşça gözümüzü açıyoruz.

Bu çakra ve aura temizliği ilk defa yapanlar biraz ders çalışarak bir veya iki seferde daha kolay hale getirebilmektedirler.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM