İstanbul Kariyer Koçluğu

İstanbul Kariyer Koçluğu

Kişilerin hedeflerine ulaşabilmelerine yönelik koçluk hizmeti yapan, yol haritası çizen, eylem planı yapmaları için destek sağlayan hizmete kariyer koçluğu denir. İstanbul kariyer koçluğu tamamen kişinin özelinde oluşturulacak, gizlilik içeren ve etik değerlere bağlı olarak sunulan bir programdır.

Kariyer koçluğu ile iş yaşamınızda ulaşmak istediğiniz hedefleri elde etmeniz kolaylaşmaktadır. Bunun için gerekli stratejiyi kurmayı öğrenir, profesyonel hayatınızda gerçek istek ve hedeflerinizin neler olduğunu çok daha rahat bir şekilde görebilirsiniz. Kariyer koçluğu yalnızca yapılan işte daha başarılı olmak için alınmamaktadır. Kariyer koçluğu hizmeti sizin sevdiğiniz işi yapmayı veya sevmemenize rağmen yapmak zorunda olduğunuz işleri sevmenize yardımcı olacak hizmetler sunulmaktadır.

Kariyer koçluğu hizmeti ile kişiler yeni bakış açısı kazanmanızda destek olur. Kazandığınız bu yeni bakış açısı ile çatışmaları çözerken zor insanları daha kolay yönetmek için stratejiler üretebilirsiniz.  Kendinizi geliştirebileceğiniz ve içinizdeki potansiyeli harekete geçirecek yol ve yöntemler bulmanız kolaylaşabilir. Koçluk hizmeti ile iş yaşamınızda güçlü iletişim kurabilirsiniz. Güçlü iletişim ve güçlü ilişkiler ile iş hayatınızda daha başarılı işlere imza atabilirsiniz.

Kariyer koçluğu hizmetinde seanslar değişebilmektedir. Seans saatleri değişiklik göstermekle beraber seans ücretleri de farklılık göstermektedir. Seansların içerisinde ayrıca yöntemler de kullanılabilir. Bu yöntemler bu hizmeti alan kişilere göre de farklılık gösterir.

İstanbul kariyer koçluğu hizmeti ile sevdiğiniz işe kavuşacaksınız veya yaptığınız işi sevmenize yardımcı olmaktadır. İşinizde daha üretken ve keyifli anlar geçirmeniz kolaylaşacaktır. İş hayatınız ile sosyal hayatınız arasındaki dengeyi kurmanıza ve verimli zaman ayırmanıza yardımcı olacaktır. İş hayatında yaşanan olumsuzluklar gibi gelen noktaları tespit etmenize kolaylık sağlayacaktır. Yeni bakış açınız ile beraber bu sorunları önceden görebilir ve çözümü kolaylaştırabilirsiniz. İş hayatındaki ilişkilerde de güçlü iletişim kurmanız kolaylaşacaktır.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM