İstanbul Kısmet Açma Ritüeli Hizmetleri

İstanbul Kısmet Açma Ritüeli Hizmetleri

Mali ve refah bilincinizi genişletmek için çalışıyorsanız, ayın başlangıcında, yeni aydan başlayarak günde bir kez yapabilirsiniz. Ya da, yeni ya da dolunayda, evinizi her temizlediğinizde ya da gerçekten istediğiniz zaman bunu yapabilirsiniz.

İşte yapacaklarınız:

Ön kapını aç. Eşiğinde durup, şu sözleri düşünün veya düşünün:

Şimdi servetin kapısını açıyorum.

Nimetler, lüks ve bolluk içinde davet ediyorum.

Hoşgeldiniz! Hoşgeldiniz! Hoşgeldiniz!

Aengmagi Ritüeli

Aengmagi, gelecek ay için kötü talihleri ​​önlemek için ilk ayın sonunda düzenlenen bir ritüeldir.

Ritüel genellikle ilk ayın ayındaki (Büyük Dolunay Günü) veya bir falcı tarafından belirlenen özel bir tarihte yapılır. Prosedürler bölgeye göre değişir ancak basittir, genellikle bir falcı veya şaman tarafından bizon (el sürtünmesi) içerir.

Yerine konan nesneler genellikle insanların bulunduğu yerdeki kötü talihleri ​​almak için kullanılır, en yaygın biçim saman etkilidir. Bir insan figürü samandan dokunmuş ve kötü bir servetle lanetlenen kişinin ismini ve doğum tarihini ve saatini içeren bir kağıt parçası. Daha sonra, basit bir ritüel tablosu, içeride falcı ya da şamanın avuç içlerini birbirine sürtüğü bir mekana kurulur. Bundan sonra, saman bebeğini köyde üç yönlü bir geçişe götürür ve eve dönmeden önce onu yakar veya gömer.

Zaman zaman, kötü bir serveti önlemek için daha ayrıntılı bir ritüel tutulur. Aengmagi, ülkenin her yerinde, özellikle de düzenli olarak namaz kılan bir dua olarak tutulan küçük çaplı ayinlerde gözlemlenebilir.

Aengmagi, her dokuz yılda bir gelen üç felaketin bir dönemine girdiğinde de çağrılır. Daesamjae (üç büyük felaket) yangın, rüzgar ve su içeren felaketlere atıfta bulunur ve birinin talihleri ​​bu büyük talihsizlikler ile aynı anda hizalandığında bir ritüel gereklidir. Bu ritüel için de İstanbul kısmet açma ritüeli hizmetleri sizlere destek olabilecek.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM