İstanbul Spiritüel danışmanlık hizmetleri

İstanbul Spiritüel danışmanlık hizmetleri

Öte âlem anlamına gelen spiritüel, Latince kökenli bir sözcüktür. Spiritüel, var oluşun inceliklerini bilerek, uygulamak, varlık konusunda farkındalığımızı artırmak olarak ele alınmıştır. Kendimizi bilerek kişisel farkındalığımızı arttırmak spiritüel danışmanlık hizmetleri ile daha kolay olmaktadır. Ya da dışarıdan spiritüel danışmanlık eğitimi alarak kendi kendimize bilinç kapımızı ve çakralarımızı açmamız mümkündür.

İstanbul Spiritüel danışmanlık eğitimi faydaları

Hayatımızda yaşadığımız pek çok şeyin düşüncelerimiz, bakış açımız ve olaylara yüklediğimiz anlamlar ile ilgili olduğunu kabul edip, olayları daha pozitif düşünerek pozitif hale getirmek için Spiritüel danışman olmak, gerekmektedir. Spiritüel eğitimin faydaları arasında;

  • Hayata olan bakış açımız değişir hayata pozitif bakmaya başlarız
  • Duygu, davranış ve düşüncelerimizi daha kolay kontrol edebiliriz
  • Özgüvenimiz yüksek, sorumluluk sahibi kişiler oluruz
  • Kendi değerimizi açığa çıkarabiliriz
  • Dünyaya egosuz bakarız
  • Kendi içimizde sevgiyi ve huzuru açığa çıkarmayı başarırız.

İstanbul Spiritüel danışmanlık hedefleri

Yaşamımızda tekrar eden zorlukları, hastalıları, olumsuzlukları önlemek ve yeteneklerimizi keşfedip, her şeyi pozitife çevirmek için spiritüel çalışmalar yapmamız gerekmektedir. Spiritüel danışmanlık hedefleri, iyi bir yaşam için hayatımız boyunca kaliteli sorular sorarak etkin çözümlere ulaşmak, öğrenmek ve deneyimlemek için sonsuz seçeneklerin farkına varabilmek, hizmet etmek, yaşamda olmanın hakkını iyilik, güzellik, hayır ile vermektir. Auralarımızı tanımak, aura ve çakralarımızı açarak hem kendimize hem de başkalarına hizmet etmek, onları anlamak ve okumak için hatta başkalarına bu konuda ders vermek için spiritüel eğitim alabilmekteyiz. Evrende bulunan ruhani enerji hakkında bilgi edinerek evrende var olan ilahi enerjiyi düşük enerjimizi temizlemek için kullanmak spiritüel danışmanlık hizmetlerinin en büyük hedefidir.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM