İstanbul Usui reiki hizmetleri

İstanbul Usui reiki hizmetleri

Usui reiki, Japoncada evrensel yaşam enerjisi anlamına gelmektedir. Geçmişte yaşanmış olumsuzluklara ve hatta gelecekte yaşanabileceklere usui reiki enerjisi göndererek bunları düzeltmek usui reiki ile mümkün olmaktadır. Aynı zamanda bir şifa enerjisi olan usui reiki ile çok uzaklarda bulunan sevdiklerimize şifa enerjisi gönderebilir, onlara sevgi ve destek sağlayabiliriz. Ortamda bulunan negatif enerjiyi usui reiki eğitimi alarak pozitif enerjiye çevirebilir, kendimizi koruma altına alarak çevremizde bulunan negatif enerjili insanlardan kendimizi koruyabiliriz.

İstanbul Usui reiki 1.seviye

Usui reiki nin en önemli aşaması Usui reiki 1.seviyedir. Bu seviye muhteşem ışık yolculuğunun ilk adımı olarak sayılır. Kişi negatif bir var oluştan pozitif bir var oluşa geçmektedir.
Kişi bu seviyede hayatında yaşadığı birçok şeyi sorgulayarak, çözüm arayışına girer. Sonunda ise, her sorunun çözüm yolunun kendi özünde gizli olduğunun bilincine ulaşmaktadır. Usui reiki den önceki ve Usui reiki den sonraki ben, diyecek kadar gelişim gösterir. Tüm bunları kendinde fark ederek usui reiki 1. Seviye eğitimini tamamlar. Kişi, usui reiki 1. seviyeyi iyice öğrenerek Usui reiki 2. Seviyeye geçer.

Türkiye Usui reiki 1.seviye etkileri

Usui Reiki 1.seviye uyumlaması ile kişide bulunan aura kanalları temizlenerek, tüm çakraları açılmaktadır. Usui reiki uyumlaması alan kişi, Işık kapısına adımını atmış olmaktadır. Ayrıca en önemlisi de elle şifa yöntemine kavuşmuş olmaktadır. Usui reiki 1. seviyede bir takim psikolojik, fizyolojik ve ruhsal temizlikler yaşanmaktadır Kendisine, başkalarına, hayvanlara, bitkilere, hatta cansız olan tüm nesnelere artık usui reiki verebilmektedir.
Usui reiki 1. aşama alan kişi, ilk yirmi bir gün boyunca sadece kendine reiki vermelidir. 21 günlük öğrenme sürecinden sonra, elleri ile başkalarına da Usui reiki uygulaması yapabilmektedir.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM