İstanbul Yaşam Analizi Hizmeti

İstanbul Yaşam Analizi Hizmeti

Herkesin arkadaş gibi bazı genel şeylere ve bir destek yapısına ihtiyacı olsa da, bir kişinin onlara ihtiyacı olan derece değişebilir. Bu içe dönük ve dışa dönük sözcüklerin devreye girdiği yer. Zor bir haftadan sonra kendinizi nasıl şarj ettiğinize dikkat edin. Arkadaşlarla dışarı çıkıyor musun yoksa biraz yalnız mı kalıyorsun? Bu ihtiyaçları anlamak, günlük hayatınızda ilerlerken kendinizi dengeli ve mutlu tutmanızı sağlayacaktır.

Ritimlerinizi İzleyin

En enerji dolu veya en yorgun olduğunuzda, genel başarınızda önemli bir rol oynayabilir. En iyi hissettiğiniz zaman ve yorgun hissettiğiniz zaman not edin. Acıktığınızda ve egzersiz yapmayı en çok hissettiğiniz zaman gibi şeyleri izleyin. Zihninizi ve vücudunuzu senkronize tutmak için bu bilgileri kullanın.

Sabah bir insan iseniz, üçüncü vardiyalı çalışmak sizin aramanız olmayabilir. Kapak tarafında, bir gece kuşağının saat 06: 00’da başlayacak bir işe geç olması muhtemeldir.

Güçlü Ve Zayıf Yönlerinizi Kabul Edin

Hiç kimse her şeyde mükemmel değildir ve bu iyi. Diğer insanların iyi yaptığınız için sizi kabul ettikleri şeyleri ve yapmadıkları şeyleri tanımak. Ayrıca, bir görevde başarılı olduğunuzu hissettiğinizde ve mücadele ettiğinizde de dikkat edin. Bu, kendi yeteneklerinize ve yeteneklerine dair farkındalığınızı oluşturmaya başlayacaktır. Bunların ne olduğunu bildiğiniz zaman, bu bilgiyi zayıf yönlerinizi geliştirmek veya güçlü yönlerinizle oynamak için kullanabilirsiniz.

Güçlü yönleriniz “odaklanma”, “matematik becerileri”, “yaratıcılık” ve “insanları anlama” gibi yetenekleri içerebilir.

Geri Bildirim Almak Önemlidir

Yakın arkadaşlarınıza ve ailenize, kişiliğinizi nasıl gördüklerini sorun. Kişiliğiniz hakkında neler hissettiğinize ne dediklerini karşılaştırın. Eşleşirse, bu özellikleri sürekli olarak göstermeniz olasıdır.

Size yakın olan birkaç kişinin kişiliğiniz hakkında çok farklı görüşleri varsa, inancınızı kendiniz hakkında incelemelisiniz. Yardım almak isterseniz İstanbul yaşam analizi hizmetleri aracılığı ile daha da sağlıklı ilerleyebilirsiniz.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM