Zekeriyaköy Aura Çalışmaları

Zekeriyaköy Aura Çalışmaları

Evrende bulunan maddeler farklı enerji şekilleri taşır. Enerji alanı olan aura, yalnızca insanların değil tüm canlıların etrafını saran bir enerji katmanıdır. Auralar üzerinde çakralar bulunur. İnsan için bu alan oldukça önem taşır.Eğer insan güçlü bir enerjiye sahip olursa , çevresindeki negatif etkilerden korunabilir. Zekeriyaköy aura çalışmaları ve  Sarıyer aura çalışmaları ile bu durum gerçekleştirilebilir. Ancak güçsüz bir durumda fiziksel ve ruhsal bozuklukların yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Güçsüz olma durumu bazı enerji tıkanıklıkları sonucunda oluşabilir.

Aura Katmanları Nelerdir?

Aura dört katmandan oluşuyor. Bu katmanlar; eteric (eterik), ruhsal (spiritüel), duygusal (astral), zihinsel (mental) olarak belirlenmiştir. Katmanlarda bulunan renkler bulunduğu katman hakkında bize bazı bilgiler verir. Mental olarak da tabir edeceğimiz zihinsel katmandaki renkler, insanın düşünceleri hakkında bilgi verir. Eterik katman renkleri fiziksel sağlığı temsil eder.

Duygusal katman, anlık hislerimizin astral bedenden dışarı çıkan alanıdır. Duygusal sağlığı iyi olan kişilerde bu katman parlaktır. Çevremizde kendimize çektiğimiz kişileri belirlemede bu katman bize yardımcı olur. Zihin, insana ve duygularına bazı etkilerde bulunur. Zihin insana hakim olduğu sürece duygusal farkındalığa varmada güçlük çekeriz. Farkındalığa ulaştığımızda ise duygusal deneyimleri anlar ve sevgi dolu duyguların farkına varırız.

Kirlian Fotoğraf Tekniği Nedir?

Rus deneyci Semyon Kirlian tarafından yapılan fotoğraf makinesi kanalıyla aura, bilimsel olarak gerçekliğini kanıtlamıştır. Bu teknik ise “Kirlian Fotoğraf Tekniği” olarak bilinir. Teknik sayesinde aura, 3. gözü tam anlamıyla açık olan insanlar tarafından kolayca algılanabiliyor. Bunun için bir takım çalışmalar yapılması gerekir.

Zekeriyaköy Aura Çalışmaları Nasıl Yapılır?

Kişide var olan enerjiyi dışarı çıkarmak ve ruhun doyuma ulaşmasını sağlamak için Zekeriyaköy aura çalışmaları yapılır. İnsan çevrelerini saran farklı renkler vardır. Çalışmalar için bu renklerin incelenmesi gerekir.

  • Kırmızı
   Koyu renkte kırmızı auraya sahip kişiler sinirli, kızgın ve tedirgindir. Bencillik ve ihtiras taşır. Siyahi kırmızı negatif niyetleri temsil eder. Parlak kırmızı ise yaşam gücünü, fiziksel sağlığı ve azmetmeyi ortaya çıkarır. Pembemsi kırmızı aile yaşamının güzelliklerini ve duygusal mutluluğu kapsar.
  • Sarı
   Sarı akıl kapasitesini temsil eder. Mat bir sarı maddi konuların yoğunluğunu gösterir. Canlı sarı ise zihinsel kalitenin yüksekliğini ifade eder. Kirli sarı kurnaz ve ihanet gibi duyguları ön plana çıkarır.
  • Turuncu
   Fiziksel güç, sorumluluk alma kapasitesi ve cinsel enerji, canlı turuncuyla simgelenir. Koyu turuncu ise dalak ve üreme organı rahatsızlığını temsil eder.
  • Yeşil
   Canlı yeşil, anlayışlı, sakinleştirici ve uyumlu olmanın göstergesidir. Zümrüt yeşil, şifa dağıtan bir kişiyi temsil eder. Yeşil koyu renkte ise yalancılık ve açgözlülük ön plana çıkar.
  • Mavi
   Sezgisel yeteneklerin yoğunluğu canlı mavidedir. Koyu renkte mavi ise dinsel konularda bağnaz olma ya da ruhsal karanlık yapı taşıma özelliği taşır. Çivit mavisi, üçüncü gözü simgeler.
  • Siyah ve Kahverengi
   Kahverengi maddiyatı temsil eder. Hastalığı işaret eder ve iş kolik insanlarda çok görülür. Siyah ise fiziksel beden ve eterik beden arasında görüldüğünde normal karşılanır. Aksi takdirde kişinin kendi yaşamını reddettiğini ifade eder.
  • Gri ve Beyaz
   Beyaz, ruhsal anlamda kişisel gelişimi ifade eder. Gri ise durgun ve donuk insanlarda görülür. Korku ve karamsarlık artar.
Zekeriyaköy Bioenerji Çalışmaları

Eğer sizde kendiniz sıkışmış, bunalmış ve bir dejenerasyona ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız tek yapmanız gereken Zekeriyaköy bioenerji uzmanı ile iletişime geçerek randevu almaktır. Bu sayede Zekeriyaköy aura çalışmaları için ilk adımınızı atmış olacaksınız. Bioenerji merkezimiz İstanbul Beylikdüzü’nde olup kurumumuza gelememeniz durumunda online bioenerji seansları ile çok düşük ücretler ile bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Kurum randevu hattımıza 0212 570 0872 üzerinden ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM